דצמבר 2019 - ינואר 2020

המאמנים מתקילים אתכם בשאלות בנושא תזונה?

לא בטוחים איזו תזונה מתאימה לכל סוג אימון?

רוצים להיות מאמנים מקצועיים יותר?

מפורט, מרתק, מדוייק וחובה לכל מתאמן! בתור מאמנת, הגעתי למתאמנות שלי עם המון נקודות חדשות, נושאים שלא למדתי עליהם בקורס המאמנים שלי התחדדו לי."
נטע רוזנטל
מאמנת אישית
"עברתי את הקורס של מירי בתזונת ספורט ובמשפט אחד- איך לא עשיתי זאת קודם?!? מירי מקצועית ברמה אחרת, מבססת את כל הידע שלה במקצועיות רבה, מבוססת מחקרים ובדרך שייחודית רק לה. אין ספק שכבר במהלך הקורס הטיפים הועברו הלאה למתאמנים ואין ספק שזו רק ההתחלה של דרך נכונה, תורמת ומביאה לתוצאות הטובות ביותר."
שני כהן
מאמנת אישית
"עברתי את הקורס המצוין של מירי ואני ממליץ עליו בחום! הקורס עשה לי סדר בכל הנוגע לתזונת ספורט, התנהלות נכונה יותר במהלך היום, שלל טיפים איכותיים עבור המאמנים שלי ובהחלט רואים את ההבדל בתוצאות!"
דורן בן דור
מאמן אישי
"השתתפתי בקורס תזונת ספורט שהעבירה מירי. נחשפתי למחקרים, הפרכנו מיתוסים למיניהם וקיבלתי המון כילים לעבודה עם המתאמנים שלי. מירי מעבירה את הקורס במקצועיות, בהמון אהבה ותשוקה לעולם התזונה ובצורה מרתקת. היו דיונים, די סוערים, לגבי נושאים שונים שהעשירו מאוד. ממליצה בחום לכל מאמן כושר ולכל אדם העוסק בקידום הבריאות של לקוחותיו."
אילנית קסל-סוטניק
רוקחת ומאמנת
"עוד ידע בתחום, הבהרות ודגשים. מכאן עובר ישירות למתאמנים שלי. קורס מעשיר, מרצים אורחים מרתקים והרצאות משובחות. ממליצה לכל מדריך ומאמן כושר."
שרון וצלר גולן
מאמנת אישית

רוצים להיות מאמנים מקצועיים יותר ולשמור איתכם מתאמנים לאורך זמן?

בואו ללמוד איך עושים את זה ב-6 מפגשים מרתקים ומעשירים!

 

דצמבר 2019 | מחזור בוקר

ינואר 2020 | מחזור ערב

My Campus, לח"י 31 בני ברק

💪💪💪

להבטחת מקום ותשלום מקדמה אשר ניתנת לביטול עד שבועיים מפתיחת הקורס: